top of page
Zdjęcie autoraadmin

Znakomity mecz Orła w Radomiu!

3 ligowe zwycięstwo i to w bardzo dobrym stylu!

Upalna aura dała się we znaki obu ekipom. 30 stopni na termometrze i lejący się z nieba żar nie przeszkodziły jednak w bardzo dobrym widowisku które stworzyli piłkarze Centrum Radom i Orła Wierzbica. Wyrównana pierwsza połowa zapowiadała, że to będzie zacięte spotkanie. Pierwsi bramkę strzelili piłkarze Orła. W 26 minucie po dośrodkowaniu Grzegorza Dziurzyńskiego piłkę do bramki skierował Matthew Ankurowski. W 35 minucie gospodarze wyrównali po sprytnym strzale Macieja Szczepanika. Druga połowa obfitowała w sytuacje bramkowe po obu stronach, jednakże po bramce w 76 minucie Igora Jarząbka na 1:2, piłkarze Orła poszli za ciosem. Bezlitośnie wykorzystali błędy w defensywie Centrum czego efektem były bramki w 83 minucie Mathhew Ankurowskiego (druga bramka) oraz w 88 minucie Grzegorza Dziurzyńskiego. Końcowy wynik 1:4! Orzeł z kompletem zwycięstw wspólnie z Warką i Jodłą po 3 kolejkach jest na szczycie ligowej tabeli.